blue-cloud

Послуги

ЗАНЯТТЯ З ЛОГОПЕДОМ

Коли у дитини виникають проблеми з мовленням, потрібно звертатись до спеціаліста. Консультація та заняття з логопедом студії "Балакунчики" стануть Вам у нагоді, якщо дитина має проблему зі звуковимовою, малий словниковий запас, не вміє або погано засвоює словозміни, тощо.

bear
bear

ЗАНЯТТЯ З ЛОГОПЕДОМ-дефектологом

Логопед-дефектолог - це спеціаліст, що працює з проблемами, котрі не можна вирішити шляхом звичного навчального процесу (наприклад, проблема інтелектуальної недостатності, що супроводжується мовленнєвими порушеннями). Дефектолог у своїй роботі робить нахил на розвиток основних пізнавальних процесів - пам'ять, мислення, увага та інші.

bear

ЗАНЯТТЯ З ЛОГОПЕДОМ-психологом

Ваша дитина погано адаптується до нових умов життя (переїзд, дитячий садок), пережила психологічний стрес або ж виникають труднощі у спілкуванні? Зверніться до логопеда-психолога. Заняття з спеціалістом допоможуть Вам і Вашій дитині подолати проблеми зі спілкуванням, тривожність, страхи.

bear
bear

Логопедичний масаж

Часто супутником, або ж і першопричиною, розладів мовлення у дітей може бути порушення кровопостачання стовбура мозку та іннервації м'язів мовного апарату. Виправити такий стан речей допоможе лого-масаж (масаж зони обличчя). Рекомендуємо поєднувати логопедичний масаж із заняттями з логопедом.

bear

мозочкова стимуляція

Комплекс вправ, що спрямований на розвиток ділянки мозку (мозочок), що відповідає за формування мовленнєвих навиків та поведінки стане у нагоді, коли Ви помічаєте за своєю дитиною гіперактивність, порушення координації, порушення мовлення.

bear
bear

Обстеження мовлення дітей

У Вас виникає питання: "А чи достатньо розвинуте мовлення у моєї дитини?"? Приходьте разом з малюком до нашої логостудії у Львові.Наші спеціалісти проведуть обстеження мовлення (логопедичне обстеження) та визначають, чи є у дитини проблеми та які саме.

bear

консультація

Вам здається, що у дитини виникають проблеми з вимовою звуків? Дитина не встигає засвоїти усі необхідні для її віку навички? Логопедична студія "Балакунчики" чекає Вас та Вашу дитину на консультацію. Ми проаналізуємо проблему, порекомендуємо шляхи її вирішення та складемо план подальших дій. Телефонуйте!

bear
some-cloud some-cloud

ЯК НАС ЗНАЙТИ?

м. Львів, вул. Зелена, 109

м. Львів, вул. Княгині Ольги, 95

Завітайте до нашої студії на консультацію спеціалістів

+38 0 (67) 978 15 43

Телефонуйте нам у зручний час із будь-яких питань

balakunchyky@gmail.com

У вас є побажання чи пропозиції? Надішліть нам листа!